Логотип Ганза UA  |  RU
#

 

Виробництво електродів у Кривому Розі

Компанія ТОВ НВФ Ганза є підприємством з повним виробничим циклом, починаючи з підготовки сировини і закінчуючи виробництвом електродної продукції. Компанія ТОВ НВФ Ганза заснована у 2012 році. Виробничий процес компанії ТОВ НВФ Ганза спирається на використання сучасних технологій та обладнання.

Завдяки освоєнню нового та постійної модернізації технологічного обладнання, що діє, а також в результаті залучення висококваліфікованих фахівців, компанія ТОВ НВФ Ганза в короткий термін змогла завоювати популярність на ринку зварювальних зварювальних матеріалів. Технічні характеристики спеціалізованого обладнання та відпрацьовані технологічні процеси дозволяють випускати електроди підвищеної якості та попиту діаметром від 1,6 до 6,0 мм.

 

Компанія ТОВ НВФ Ганза виробник електродів

Виробництво всіх марок електродів виробляється відповідно до ГОСТ 9466-75 за технічними умовами інституту електрозварювання ім. Патона Національної академії наук України та підтверджено наявністю сертифікатів відповідності УкрСепро. У березні 2014 року в результаті проведеного аудиту системи управління якістю компанія отримала міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001:2008. Відомості про документи, що підтверджують сертифікацію, наведено в розділі "сертифікати".

Компанія ТОВ НВФ Ганза безперервно вдосконалює якість обслуговування, намагаючись забезпечити найкращий сервіс для наших партнерів. Багато видів електродів, виробляються на замовлення. Замовлення комплектуються на будь-яку кількість електродів та дроту. Вся продукція компанії ТОВ НВФ Ганза поставляється в оригінальній упаковці, що оберігає продукцію від вологи та пошкоджень під час транспортування.

Наша компанія ТОВ НВФ Ганза докладає всіх зусиль для забезпечення довгострокових довірчих відносин із партнерами. Основним пріоритетом компанії ТОВ НВФ Ганза є своєчасне та повне задоволення потреб покупця.