Логотип Ганза UA  |  RU
#

 

Електроди для зварювання різнорідних сталей та сплавів

Компанія ТОВ Ганза виробляє електроди для зварювання різнорідних сталей та сплавів. До групи різнорідних сталей та сплавів відносяться електроди, що забезпечують отримання необхідних експлуатаційних характеристик зварних з'єднань при зварюванні різнорідних сталей та сплавів на залізонікелевій та нікелевій основах.

Різнорідними сталями та сплавами є матеріали, у яких різко відрізняються системи легування, фізико-механічні властивості та зварюваність сталі або сплаву. За ознакою "різнорідності" стали умовно можна поділити на чотири групи

  1. вуглецеві та низьколеговані;
  2. леговані підвищеної та високої міцності;
  3. теплостійкі;
  4. високолеговані.

 

ТОВ Ганза виробляє електроди для зварювання

Зварювання різнорідних сталей і сплавів може сильно відрізнятися від зварювання однорідних матеріалів. Це зумовлено більшою ймовірністю: появи тріщин у металі шва, виникнення в зоні сплавлення ділянок зі структурною неоднорідністю, що призводить до зміни міцнісних та пластичних характеристик, надмірним зростанням залишкових напруг у зварних з'єднаннях через велику різницю в коефіцієнтах лінійного розширення матеріалів, що зварюються.

Більшість електродів цієї групи відноситься до електродів, призначених для зварювання високолегованих сталей та легованих сталей підвищеної та високої міцності, що забезпечують отримання металу шва з аустенітною структурою.