Логотип Ганза UA  |  RU
#

 

Електроди для зварювання та наплавлення чавуну

Компанія ТОВ Ганза пропонує електроди для зварювання та наплавлення чавуну марки МНЧ-2 власного виробництва Кривий Ріг. До групи електродів для зварювання та наплавлення чавуну належать електроди, призначені для усунення за допомогою холодного зварювання та наплавлення дефектів у виливках, а також електроди, що використовуються при ремонті устаткування, що вийшло з ладу, та відновленні зношених деталей. У ряді випадків електроди можуть бути застосовані при виготовленні зварно-литих конструкцій.

 

ТОВ Ганза виробляє електроди для зварювання та наплавлення чавуну

Марки для холодного зварювання та наплавлення не стандартизовані і їх виробляють за окремими технічними умовами. Вони дозволяють отримувати наплавлений метал (метал шва) із заданими властивостями у вигляді сталі, сплавів на основі міді, нікелю, залізонікелевого сплаву.

Для холодного зварювання та наплавлення (тобто зварювання та наплавлення, що виконуються без попереднього підігріву) характерно проведення процесу з мінімальним тепловкладенням короткими валиками протяжністю 25-60 мм з охолодженням кожного накладеного валика на повітрі до температури не більше 60 гр С. Іноді рекомендується проковування кожного валика легким ударом молотка.